• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pençe Pet Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

İnsanların güzellik ve estetik kaygıları bulunduğu gibi hayvanlar için de güzellik, estetik ve bakım daha huzurlu yaşamaları ve dış görünüş açısından da daha iyi görünmeleri açısından önemlidir. Bu nedenle son yıllarda birçok şehirde ev hayvanlarının daha bakımlı ve güzel bir hale gelebilmesi için pet kuaför hizmetleri verilmeye başlanmıştır. Eğer İzmir Çiğli ilçesinde sizde bu hizmetleri almak istiyorsanız, Pençe Pet Kuaför olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Pençe Pet Kuaför işletmesi, İzmir evcil hayvan sektörü içerisinde farklılık ve özel hizmet standartları ile sizlere ulaşmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen hizmetler hem merkezimizde hem de isteğinize bağlı evde sunulabilmektedir. Pek kuaförlüğü kapsamında gerçekleştirilen hizmetlerimiz arasında profesyonel pet traşı, köpek makas traşı, hayvan yıkama hizmetleri, gezici köpek kuaförlüğü ve evcil hayvan kuaförlüğü gibi hizmetler yer almaktadır.

Köpekler veya kediler gibi canlıların daha sevimli ve daha bakımlı bir hale gelerek çok daha sağlıklı yaşayabilmesi için verdiğimiz hizmetler önemli bir yere sahiptir. Hayatımızda önemli bir yere sahip olan evcil hayvanlarımız, kendileri ile ilgilenerek onlara değer verdiğimiz zaman çok daha huzurlu oldukları gibi bizim için de birer mutluluk kaynağı olmaktadır.

Evcil hayvanlarınızın bakımlı ve sağlıklı olabilmesi için firmamızdan alacağınız hizmetler çok özel ve hassasiyet gerektiren hizmetlerdir. Bu nedenle firmamızın sağlayacağı hizmetlerin sorunsuz bir şekilde yürütülebilmesi için profesyonel kişiler bünyemizde çalışmaktadır. Personellerimiz hayvanlar ile iyi bir iletişim kurarak, onların ihtiyaçlarını anlayan ve buna göre hizmet veren kişilerdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR