• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pendik Pativet Veteriner Kliniği

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Aydınlı Yolu Caddesi Çiğilerik Sokak No: 6/a İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 237 18 87

Dünya üzerinde saf sevgi, bağlılık ve sadakatin en somut göstergeleri olan sevimli pati dostlarımız için daha sağlıklı bir hayat sürebilmelerini sağlayabilmek amacı ile İstanbul evcil hayvan sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Sevimli pati dostlarımızın ağız ve diş sağlığı başta olmak üzere ultrason, dahiliye, genel cerrahi, ortopedi, röntgen, laboratuar ve pet kuaför gibi sağlık ve bakım alanında ihtiyaçları olabilecek her türlü durum için sizlerin hizmetinizdeyiz.

İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan kliniğimizde, deneyimli veterinerimiz ile tamamen dostlarımızın sağlığına odaklanan ve onların sizler ile daha sağlıklı bir ömür geçirmesini sağlayan bir hizmet anlayışı içerisindeyiz.

Güler yüzlü, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, % 100 müşteri memnuniyeti çalışma ekibimiz ile sizlerin ve tabii minik pati dostlarımızın ihtiyaç duyduğu her an yanınızda olduğumuzu belirtmekten dolayı çok mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz.

Aşı zamanları kontrol edilerek sizlere düzenli olarak haber veren, her şeyi sizlerin en değerli dostları için önceden düşünen kliniğimiz en steril ortamı da sizlere sunmaktadır. Her bir malzememiz özenle temizlenip steril hale getirilerek müşterilerimizi hazır bir şekilde beklemektedir.

Tıpkı malzemelerimiz gibi kliniğimizin de temizliğine ve hijyen olmasına aynı derecede dikkat etmekteyiz. Çünkü sevimli dostlarımızın sağlığı sizlerin olduğu kadar bizler için de aynı derecede önem arz etmektedir.

Kaliteli, güvenilir sağlık hizmetini en uygun fiyata almak isteyen müşterilerimizi Pendik Pativet Veteriner Kliniğimizde layık olduğu şekilde ağırlayabilmek için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR