• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Permanent Doğal Güzellik Tülay Kafa

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tülay Kafa

  • firma instagram

Permanent Doğal Güzellik Tülay Kafa

Permanent Doğal Güzellik Tülay Kafa adı ile uzun yıllar önce kurulmuş olan firmamız kurucu müdürlerimizin ileri görüşlülüğü sayesinde güzellik sektörüne yönelmiş ve bu sektörde hizmet ve üretim gerçekleştirmeye başlamış olan ilk firmalar arasındaki yerini almıştır. Permanent Doğal Güzellik Tülay Kafa bu sektörde uzunca yıllardan beridir hizmet gerçekleştirmesi gibi oldukça önemli iki faktör sayesinde bu alanın en deneyimli ve en başarılı firması haline gelmiştir.

Zaman içerisinde rakiplerimiz müşterilerinin ihtiyaçlarından bıkıp bir bir bu sektörden ayrılırken firmamız dimdik ayakta durmuş ve tüm müşterilerinin sorunlarına çözüm üretmiştir. Müşterilerimiz de bu süreç içerisinde bizden desteklerini esirgememiş ve birlikte Permanent Doğal Güzellik Tülay Kafa ailesi olarak büyümemize büyük ölçüde olanak sağlamıştır. Permanent Doğal Güzellik Tülay Kafa gelmiş olduğu bugün ki konumda sektörün öncüsü olarak tek başına ipi göğüslemeyi başarmış Türkiye’nin güzellik sektöründe başarılı bir şekilde dünya üzerindeki temsilcisi olmayı da hak etmiştir.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar