• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pet Light Veteriner Kliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzm. Vet. Hekim Bulut Aktaş

Dünyada her canlının çok özel yeri olduğu gibi insanların hayatlarında masum dokunuşlar yapan, varlıkları ile huzur veren can dostlarının da çok özel yerleri vardır. Her şeyin en güzeline ve en iyisine layık olan bu dostlarımız, dünya üzerinde saflığın simgesi olarak varlıklarını sürdürmektedirler.

Bu kadar saf ve doğal canlılar olan dostlarımız için de ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kaliteli ve güvenilir yerler aranmaktadır. Bizler de sizlere Pet Light Veteriner Kliniği olarak can dostlarınıza hak ettiği kaliteli ve güvenilir hizmeti sunabilmek için İstanbul evcil hayvan sektörü içerisinde yerimizi aldık.

İşini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşterilerimizin ve onların can dostlarının memnuniyetini ön planda tutan, işine uzman veteriner hekimimiz ile İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan kliniğimizde sizlere hizmet vermek için bekliyoruz.

Hijyen konusunda hiçbir ihmale göz yummayan kliniğimiz, her zaman dostlarımız için en steril ortamı hazırlamaktadır. Onların sağlığını her şeyden önemli tutuyor ve tüm ihtiyaçlarının da sağlıklı karşılanması için elimizden gelen tüm titizliği gösteriyoruz.

Yıllar içerisinde gelişen teknoloji ve bilim ile birlikte harmanlanmış bilgileri pratik olarak uzmanlık ile sizlerin hizmetinize sunan hekimimiz ile gözünüzün arkada kalmayacağı, her konuda sonuna kadar güvenebileceğiniz bir ortamı sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Arkamıza aldığımız sizlerin güveninizden oluşan güç ile kendimizi sürekli geliştiriyor ve en kaliteli, en iyi, en güvenilir hizmeti sunabilmek için durmadan çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR