• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Petmergency Veteriner Kliniği ( Karşıyaka Alo Veteriner Hekim )

Adres :

Bostanlı Mah. 1735 Sok. No: 123/1 İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Ş. Betül Aytek - Veteriner Hekim Berkay Çakal

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 664 11 35

Petmergency Veteriner Kliniği olarak dost canlısı olmak ve yardıma ihtiyacı olan hayvan dostlarımıza destek çıkmak büyük önem taşıdığı için birmilyonnokta.com üyesi olarak işimizi gayet ciddiye alıyor ve ona göre ilerliyoruz. Hayvan dostlarımız bizlere dertlerini direkt olarak anlatamadıkları için onların halini bizler iyi düşünmeli ve çözümlemeliyiz. Ya da buna benzer sorunlar yaşamamak için rutin bir kontrole de getirebilirsiniz ve işinizi daha da sağlama almış olursunuz. Onun için hizmetimiz daima sizi bekliyor.

İzmir evcil hayvan alanında yaptığımız iş nüfusu kalabalık olan hayvan arkadaşlarımı kapsadığı için gayet organize ve hızlı hareket etmek büyük önem taşıyor. Bazı anlarda acil müdahale edilmesi gereken anlar da olabiliyor. O gibi anlarda doğru hamleleri uygun tekniklerle yapmazsak büyük sorunlar oluşabilir ve can güvenliğinin de tehlikeye girdiğini söyleyebiliriz. Dolayısıyla bu gibi anlarda sakin olmalı ve bizlere ulaşarak hemen hizmet almaya başlamanız gerekiyor.

Evcil dostlarımız bazen çevrenin oluşturabileceği zararları tam olarak tespit edemiyor. Buna günümüz otomobillerini örnek verebiliriz. Hızlı yolculuk yapan kişiler önüne çıkan canlıları pek göremeyebilirler. İşte bu gibi sorunlar ortaya bizim sektörümüzün ihtiyacını göstermiş olur. Sadece bu değil, mevsimler hastalıklar ve yapılması gereken aşılar konusunda da dikkat etmeniz gerekiyor. Yoksa geç davranmanız daha da sorunlu bir sonucu elde etmenizi sağlıyor. Onun için en kısa zamanda sizleri işletmemize bekliyoruz ve faydalanmanızı istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR