• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Phellos Veteriner Kliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevnur Özer

İnsanların en değerli ve en mükemmel dostu hayvanlardır. İsterseniz bir köpek isterseniz bir kedi ile arkadaş olun hepsi birbirinden özeldir. Hayatımızda bu kadar önemli bir yerde bulunan bu sevimli varlıklarından zaman içerisinde kontrol edilmeleri ve çevresel faktörlerden nasıl etkilendiğine bakılmalıdır. Çünkü insanlar kadar hassaslardır. En ufak bir etki de beklenmedik durumlar ile karşılaşılabilmektedir.

Antalya evcil hayvan sahibi olan kişiler için çok güzel bir yerdir. Bizlerde veteriner kliniğimizde Kaş bölgesinde yaşayan hayvan severlerin karşılaştığı problemlere çözüm üretebilmek, dostlarımızın hayat standartlarını yükseltebilmek için çok dikkatli bir şekilde her şeyi düşünmekteyiz.

Yavru ya da büyümüş olması fark etmeksizin yaşın ilerlemesine göre takip edilmesi, rahatsızlık durumunda sorunun belirlenmesi ile tedavisinin yapılabilmesi için gerekenden çok daha fazlasını yapmaktayız. Yalnızca kedi ve köpek değil aynı zamanda tavşan, kuş veya evinizde beslediğiniz bütün hayvanları kliniğimize getirebilirsiniz.

Uluslararası sağlık standartlarınsa sahip olan hizmet anlayışımız ve tecrübemiz ile de profesyonel bir sağlık hizmetini sizler ile buluşturmaktayız. Gelişen teknoloji ve bu alanda yapılan araştırmaları da takip ederek en uygun yaklaşım olanı seçerek uygulamaktayız ve sağlıklı bir şekilde kliniğimizden ayrılmasını sağlamaktayız.

Phellos Veteriner Kliniği olarak hayatımızı hayvanlar için adadık. Onlar için nasıl daha iyi bir dünya oluşturabiliriz ve onlara nasıl yardım edebiliriz sorularına cevap bulmak ile başladık. Sonrasında her bir detayın düşündüğü kliniğimizi çıktık. Çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren sayısız hayvanı sağlığına kavuşturduk ve kavuşturmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR