• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pide 61

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Bayrak

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan pide ve lahmacun çeşitleri, yapımı ve kıvamı tam olarak tutturabilmesi zor olan yöresel tatlarımızdandır. İçine konan her bir malzemenin ayarını, eşit miktarda olabilmesini, hamurunun tam kıvamını, bekleme ve pişme sürelerinin ayarlanabilmesi maharet isteyen bir iştir. Fakat işinin ehli ustalar tarafından da tam tersi kolaylıkla yapılabilen ve damaklarda şölen yaratan pideler sanki sihirli ellerden çıkmış gibi lezzetine doyum olmamaktadır.

Bizler de sizlere deneyimli usta aşçılarımızın maharetli ellerinden çıkan pide ve lahmacun çeşitlerimizin lezzetini tattırabilmek ve damaklarınızın vazgeçilmezi olabilmek için Trabzon restaurant sektörü içerisinde yerimizi aldık. Güler yüzlü, müşteri memnuniyetine önem veren, temizlik konusunda hassas ve işini titizlik ile yapan çalışma arkadaşlarımız ile amacımız pide ve lahmacun konusunda aklınıza ilk bizim gelebilmemizi sağlayabilmektir.

Hijyen konusunda asla taviz vermediğimiz restaurantımızda siz değerli müşterilerimize en sağlıklı ortamda lezzetlerimizi sunabilmek için durmadan çalışıyoruz. Günün her saati açık olan restaurantımızda müşterilerimizi ağırlamaktan dolayı mutluyuz. İşimizi severek yapıyoruz ve yıllardır bulunduğumuz bu sektörde vazgeçilmeziniz olabilme iddiamızı ilk günkü isteğimizle sürdürüyoruz.

Bütün malzemeleri özenle tek tek ustalarımızın seçtiği pide ve lahmacunlarımızı sizler için en kısa ve taze şekilde hazırlayıp servisinize sunuyoruz. Bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmak isteyen damak lezzetine düşkün, en iyi pide ve lahmacun çeşitlerini arayan müşterilerimizi Trabzon’un merkezinde bulunan işletmemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR