• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Pideci Harun Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Harun Beylen

reklam logosu
  • firma fb

En güzel pide çeşitleriniz sizler için yapan işletmemiz bunlar yanında en lezzetli lahmacunu da sizler için hazırlamaktadır. Çok sevilen bir lezzet olarak pide çeşitleri ülkemizin her yerinde tüketilmektedir. Farklı yapım şekilleri olsa da bizler size en güzel ve lezzetli pideleri hazırlamaktayız. En çok malzeme kullanımı ve en lezzetli malzeme kullanımı ile en güzel pideleri hazırlamaktayız.

Pide ve lahmacun alanında yıllardır başarılı bir şekilde hizmetler sunmakta olan işletmemiz bu konuda sizlere en lezzetli pideleri ve lahmacunları üretmektedir. Alanında uzman olan ustalarımız sağlığa uygunluğu en yüksek seviyede olan mutfağımız ve fırınımızda sizler için en güzel pideleri ve lahmacunları hazırlamaktadır.

Şanlıurfa pide salonu olarak sizlere en güzel şekilde hizmet sunmakta ve en güzel lezzetlerimizi tatmanızı sağlamaktayız. Geniş ve ferah salonumuzda pide ve lahmacun çeşitlerimizin tadına bakabileceğiniz gibi sipariş ederek evlerde ve iş yerlerinde de bu eşsiz lezzetin tadına bakabilirsiniz. Konusunda uzman olan işletmemiz en hızlı servis hizmetini sizlere sunmaktadır.

Toplantı ve özel günlerinizde pide sunumu için sizlere özel hizmetler sunmaktayız. İstediğiniz sayıda pideyi konusunda uzman olan ustalarımız ve çalışanlarımız ile hazırlayarak sizlere getiriyoruz. Her zaman en kaliteli hizmeti sunmakta olan işletmemiz en lezzetli pide ve lahmacun çeşitlerini sizler için üretmektedir. Bu alanda yaptığımız başarılı çalışmalarımız ile sizlerden aldığımız övgüler ve gördüğümüz ilgi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR