• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pilatesystem Eryaman

Adres :

Şehit Osman Avcı Mahallesi 20651. Cadde No: 2a Bosphorus Eryaman Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Songül Ayhan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 631 44 13

Whatsapp 2:

0 (530) 141 68 72

Pilatesystem Eryaman spor merkezimiz birmilyonnokta.com üyesi olarak Ankara Etimesgut’ta faaliyetlerine devam etmektedir. Spor insan sağlığı için hayati bir öneme sahiptir ve pek çok farklı spor türü içinde hem bedensel hem de zihinsel olarak etkisi oldukça fazla olanlardan birisi pilatestir.

Düzenli olarak pilates yaptığınız taktirde bütün vücudunuzu şekillendirebilir, kan dolaşımınızı hızlandırarak zararlı toksinleri atabilirsiniz. Bu sayede daha genç bir görünüme sahip olur, daha enerjik hal alırsınız. Oysa günümüz yoğun yaşamında çok büyük bir hareketsizlik vardır ve bunlar bir süre sonra kişinin hantal bir hal almasına, çeşitli sağlık sorunlarının vazgeçilmez olmasına neden olmaktadır.

Ankara spor sektöründe benzersiz bir yere sahip olmak amacıyla yola çıkan merkezimizde alanında eğitimli, deneyim sahibi, güler yüzlü ve işini severek yapan bir ekiple çalışıyoruz. Uzman personellerimizle sağlığınızı zedelemeden istek ve ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak programlar çıkarıyor, en kısa sürede istediğiniz görünüme hem ruhen hem bedenen kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

Pilatesystem Eryaman olarak sağlıklı ve etkili bir spor için doğru ortamın, gerekli ekipmanların gerektiğini biliyoruz. Bunun için salonumuzda pilates için gerekli bütün şartları oluşturmuş bulunuyoruz. Sadece pilates değil, aynı zamanda yoga gibi daha başka sporlara da olanak sunuyoruz. modern, tam teşekküllü, hijyenik ve güvenli bir ortamda bölgesel incelme işlemleri, G5 masaj uygulaması, özel pilates, bale, aletli pilates ve daha fazlasıyla yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR