• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Pilavcı Ayhan Usta ( Çekmeköy Pilavcısı )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayhan Özdemir - Yusuf Çelik

  • firma fb
  • firma instagram

İstanbul restaurant sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Pilavcı Ayhan Usta (Çekmeköy Pilavcısı) ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en lezzetli yemekleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yemek sektörünün önde gelen isimleriyle bir arada çalışarak sizlere vazgeçilmez lezzetlerin kapısını açıyoruz.

İşinin ehli, disiplinli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla beraber sizlere hem mutfakta hem serviste profesyonel bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Sektördeki yenilik ve değişimleri yakından takip ederek sizler için en iyi hizmetleri sağlamaya devam ediyoruz. Yemeklerimizi hazırlarken en iyi ürünleri ve en taze sebzeleri tercih ederek sizlerin sağlığı için gerekli tüm özeni gösteriyoruz.

İşimizi severek ve özveri ile yaparak sizlerin de takdirini kazanıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığımız bu yolda sizlerden gelen güzel mesajlarla daima daha iyisi için çalışıyor ve gelişiyoruz. Uluslararası hijyen ve kalite standartlarının da üzerinde bir hizmet anlayışı ile hareket ederek sizlere eşsiz bir deneyimin kapılarını açıyoruz.

Nezih ve ferah mekânımızda en güzel lezzetlerle buluşmanın mutluluğunu sizlere sağlıyor ve bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Pilav çeşitleri, güveçte kavurma ve tatlılarımız ile sizlere unutulmaz bir yemek deneyimi sunuyoruz. Sektörün bir parçası olmaktan ve sizlere hizmet etmekten onur duyuyoruz. Alo sipariş hattımız ile ev ve iş yerlerinizde de bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar