• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pilavcı Tigo

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgut Uzun

Pilavcı Tigo olarak eşsiz lezzetleri tattırmak amacıyla Çorum yeme içme ve eğlence sektöründe yılların bilgi birikimi ve deneyimini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Yola çıktığımız ilk günden bu yana sektörü adeta yeni baştan dizayn etmiş bulunuyoruz. Başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanarak kısa sürede en iyi haline geldik. Bölgenin en çok tercih edilen restoranı olarak eğeni kazandık. Bulunduğumuz noktayı yeterli görmüyor, hep dahi iyi olmak ve daha iyiyi sunmak adına çalışıyoruz. Gördüğümüz teveccühün haklı gururunu bir motivasyon olarak değerlendiriyor, sektörün öncüsü olmaya çalışıyoruz.

İşletme olarak sürekli kendimizi yeniliyor, her zaman daha kaliteli hizmet verme çabasıyla müşterilerimizi memnun etmeye uğraşıyoruz. Bunun için dur durak bilmeden çalışıyor, dünya standartlarında uygulamaları hayata geçiriyoruz. Hep en kaliteli malzemeleri mutfağımıza dâhil ediyor, en sağlıklı halleriyle ustalarımızla buluşturup servise hazır hale getiriyoruz. Lezzetlerimizin tamamını günübirlik taptaze hazırlıyor, müşterilerimizi hep en taze, en sağlıklı ve en lezzetli yemeklerle buluşturuyoruz.

İşletme olarak her geçen gün daha fazla kitleye ulaşma gayretindeyiz. Bunun için lezzetlerimiz çeşitlendiriyor, her damak tadına özel menü alternatifleri sunuyoruz. Özellikle pilavı bir sanata dönüştürüyor, hem geleneksel tatları hem de yeni deneyimleri tercihe sunuyoruz. Mısırlı pilav, balıklı pilav, nohutlu pilav, domatesli pilav, turşulu pilav, tavuklu pilav, ezogelin çorbası ve daha onlarcası için işletmemizi tercih edebilir, mekânımızda lezzetlerimizi tadabileceğiniz gibi evlerinize, işyerlerinize de sipariş verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR