• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Piloçki Manikür Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Güzellik ve bakımlı bir vücut yapısına sahip olmak bütün bayanların hayalidir. Her bayan bunu hedefler ve bunun için çeşitli yöntemlere başvurur. Geçmişten günümüze bu alanda farklı eylemler, farlı ürünler kullanılmaya devam edilmekte, daha kaliteli sonuçlar elde edilmeye başlanmıştır. Günümüzde ortaya çıkan teknolojiler, kişisel bakım ürünleri güzellik alanında yapılabileceklerin sınırlarını son derece genişletmiş, her geçen gün de yenileri olmaya devam etmektedir. Eğer kaliteli ve yetenekli bir kişisel bakım merkeziyle iş birliği yapabilirseniz hayallerinize çok daha rahat kavuşabilirsiniz. Ankara Çankaya’da faaliyet gösteren Piloçki Manikür Salonu olarak bizler bu alanda uzun zamandır faaliyet gösteriyor, kalitenin, güvenin ve özgüvenin merkezi konumunda bulunuyoruz.

Ankara güzellikle merkezi sektörünün öncü ve örnek faaliyetlerinden birisi olarak bizler önceliği daima müşterilerimizin memnuniyetine veriyoruz. Sizler için hazırladığımız geniş, ferah, huzurlu ve hijyenik bir ortamda ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümleri tam zamanında tam da istediğiniz gibi yerine getiriyoruz. En moda, en trend kişisel bakım uygulamalarının kısa sürede salonumuzda uygulamaya geçirilebilmesini sağlıyor, her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmeye gayret gösteriyoruz.

Güzellik merkezi olarak kaliteden taviz vermiyoruz. Bu bakımdan dünya markası kişisel bakım ürünlerini ve ekipmanlarını uygulamalarımızda kullanıyor, markaların en çok beğenilen serilerine uygulamalarımızda yer veriyoruz. Tüm vücut için ağda işlemleri, ipek kirpik uygulaması, jel tırnak uygulaması, kıl tekniği ile kaş yapımı, protez tırnak uygulaması yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR