• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pimapen Servisi

Adres :

Sivas Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Habib Çakmak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 374 77 39

Whatsapp 2:

0 (545) 374 77 39

Yapılarda bulunan ve özellikle pencere ile kapılarda yoğunlukla kullanılan PVC sistemlerinin bakım ve onarım çalışmalarını yapan firmamız bu alanda profesyonel hizmetleri sizlere sunmaktadır. Yıllardır en başarılı şekilde PVC sistemleri alanında çalışmalar yapmakta olan firmamız en başarılı servis hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Mevcut PVC sistemlerinde yaşanan her sorunun giderilmesi deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Pencerelerde ve kapılarda kullanılan PVC ürünlerinde yaşanan tüm sorunlar ve bakım işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından giderilmekte ve yapılmaktadır. Kapı ve pencerelerin çeşitli aksamlarında meydana gelen sorunların başarılı şekilde giderilmesi ancak yapılacak profesyonel müdahaleler ile mümkün olacaktır. Bu konuda en etkili çalışmalar firmamızın deneyimli ekibi ile yapılmaktadır.

Sivas iç dekorasyon alanında PVC sistemlerinin bakım ve onarımını yapan firmamız pencere ve kapılar yanında duşakabin ve sineklik gibi ürünlerinde de bakım ve onarımlarını yapabilmektedir. Sineklik üretimini yapan firmamız pencere ve kapılar için en dayanıklı ve kaliteli sineklikleri üretmekte ve uygulamaktadır. Kısa sürede tüm pencereler ve kapılara uygulanacak olan sineklikler başarılı şekilde ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Yaşam alanlarında konforlu bir şekilde ve sorunsuz olarak yaşamak için tercih edilen PVC sistemleri ürünleri için gerekli bakım, onarım ve montaj çalışmaları deneyimli ekibimiz tarafından başarılı şekilde yapılmaktadır. Sizlere hizmet sunduğumuz alandaki deneyim ve profesyonel çalışma disiplinimizle memnuniyetinizi ön plana alacak şekilde çalışmaları sunmakta ve sizlerde de yoğun ilgi görmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR