• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Pınar Yapı Dekorasyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Remzi Kafalı

reklam logosu

Manisa iç dekorasyon alanındaki firmalar arasında sunduğu hizmetler ile iddialı bir isimdir, Pınar Yapı Dekorasyon. Pınar Yapı Dekorasyon firmamız ile uzun yıllardan beridir kaliteli hizmet sunumu ile iç dekorasyon sektöründe faaliyette bulunmaktayız. İster sıfır binaların tüm yapı tadilatı olsun, isterse daha sonradan restore edilecek bir dairenin yapısını güzelleştirecek olalım profesyonel ekibimiz ile elimizden gelenin en iyisini, en kısa sürede tamamlarız. Kartonpiyer alanında ki ustalık tecrübemiz ile ve alanında uzman kişilerden oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz ile işimizin mükemmelliğini ve devamlılığını sağlamak; sektörde her zaman lider bir isim olarak var olabilmek için durmadan çalışıyoruz.

Kartonpiyer iç dekorasyon, alçı kartonpiyer, ucuz kartonpiyer, polistren kartonpiyer, stropyer kartonpiyer, alçı sıva, alçıpan asma tavan, alçıpan duvar, duvar bölme, motifli kartonpiyer, desenli kartonpiyer seçenekleri ile birçok müşterimizin arzularına hitap edecek şekilde çalışıyoruz. Ayrıca alçısız kartonpiyer, hazır kartonpiyer, niş, payonda, kubbe, alçıpan asma tavan, pano, göbek, alçı kemer gibi kartonpiyerleri de birçok tasarım çeşitleri sunarak ürün yelpazemizi her geçen gün genişletiyoruz.

Biliyoruz ki güzel bir ev, güzel bir çalışma ortamı, pahalı mobilyalar ve dekoratif gereçlerle restore edilmiş yerler demek değildir. Tüm gereçlerin kullanılacağı yerlerin nereye ve nasıl bir uyumla hangi ahenk içinde yerleştirilmiş olduğu daha önemli bir konudur. Bu bilinç ile uygun fiyata sunduğumuz tüm hizmetlerden memnun kalacağınızdan bizler eminiz. Siz sevgili müşterilerimizin de gönül rahatlığı ile bizleri iç dekorasyon konusunda bir danışma birimi gibi görerek aramanızı bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR