• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pınaröz İnşaat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halim Sağlamöz & Remzi Sağlamöz

Firmamız 2004 yılından itibaren, inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Uygulama sahamız estetik ve endüstriyel beton zeminler üzerine yoğunlaşmıştır.Firmamız konumu gereği, kalite anlayışı yüksek mühendislik normlarında çalışma gösteren firmalarla ağırlıklı olarak çalışmaktadır. Ayrıca, mühendislik detayları ve araştırma gereken spesifik imalatlarda inşaat firmalarına teknik destek ve hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımız
1. Pressbeton (baskı beton) - Dekoratif yüzey kaplamaları
Çevre düzenlemeleri, kent alanları, yollar, alışveriş ve iş merkezleri, turistik tesisler, parklar, restorasyon alanları, marina ve rıhtımları, otoparklar, akaryakıt istasyonları, bahçe düzenlemeleri ve iç mekanlar, v.s.

2. Presshard - Endüstriyel zemin kaplamaları
Fabrikalar, otoparklar, helikopter pistleri, güç santralleri, yükleme rıhtımları, depolar, metro istasyonları, atölyeler, tersaneler, uçak hangarları, v.s.

3. Presschemy - Beton katkı malzemeleri
Normal, midrange, süper akışkanlaştırıcılar, priz geciktiriciler, antifrizler, hava sürükleyiciler

4. Kaya bahçesi uygulamaları
Dekoratif kayalıklar , mağaralar, şelaleler, v.s.

5. Washbeton uygulamaları
Çevre düzenlemeleri, kent alanları, yollar, alışveriş ve iş merkezleri, turistik tesisler, parklar, restorasyon alanları, marina ve rıhtımlar, otoparklar, akaryakıt istasyonları, bahçe düzenlemeleri ve iç mekanlar, v.s.

6. Uygulama
Saha betonları, zemin şapı ve her türlü beton işlerinin uygulanması

7. Mühendislik hizmetleri
Altyapı ve çevre düzenlemeleri, mimari proje hazırlanması, inşaat taahhüt işleri, müşavirlik / danışmanlık hizmetleri

Firmamız ; gerek üretim , gerekse uygulama ekibi olarak yüksek mühendislik normlarıyla donatılmıştır. Üretim ve uygulamalarda, müşterilerimize imalatın her safhasında teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Yardımcı olmak ve birlikte çalışmak dileğiyle....

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR