• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Piraziz Et ve Şarküteri

Adres :

Yeni Mahalle Piraziz Giresun Giresun » Piraziz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alladdin Öz & Erkan Bozkurt

E-Posta Adresi :

beyzanuroz52@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 471 47 10

Whatsapp 2:

0 (532) 714 60 46

Whatsapp 3:

0 (535) 471 47 10

Piraziz Et ve Şarküteri

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızın bir parçası olarak siz müşterilerimizin yaşadığı tüm sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmek üzere yapıcı bir şekilde yaklaşım sergiliyoruz. Sektörümüzün getirmiş olduğu ayrıcalıklardan yararlanarak çok farklı yollarla siz müşterilerimize ulaşırken takım olma ruhunun getirdiği gücü personelimizden alarak amacımıza ulaşma yoluna hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.
Piraziz Et ve Şarküteri olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı ve çözüm odaklı olmayı hedefledik. Piraziz Et ve Şarküteri bu konuda oldukça başarılı bir şekilde sunduğu hizmetleri ile sizlerden her zaman takdir topladı. Müşterilerimiz ile kurduğumuz güzel ilişkilerimiz ile sürekli kendimizi geliştirmek ve kusursuz bir hizmet sunmak fırsatını da yakalamış olduk. Ayrıca uygun fiyatlarımız ile de bunu daha ileri götürmüş durumdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR