• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Piroz Ayakkabıcılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bayram Haykır

  • firma instagram

Alışveriş sektöründe ayağınızdaki şıklığın adresi olan firmamız Piroz Ayakkabıcılık bir birmilyonnokta.com sitesi üyesidir. Ayakkabılar, insanların en önemli dış giyim ihtiyacı olma özelliğini her dönem korumuştur. İlk insanlardan bu yana yaşayanlar deriden yapılma el işçiliği pabuçlar ve sandaletler giymiştir. Deri, ayakkabı yapımı açısından her dönemde kullanılmış bir materyaldir. Günümüzde de kaliteli ayakkabıların çoğunun yapımında, kendi kendine nefes alma özelliği sebebiyle deriler sıklıkla kullanılmaktadır.

Ayakkabılar ayağımızın yerdeki kirli zeminlerle temas etmesini engelleyerek, olası yaralanmaların önüne geçmektedir. Aynı zamanda giydiğimiz bu ürünler, içerisinde çok zaman geçirmemizden dolayı rahat ve ayağımızın yapısına uygun olarak kullanılmalıdır. Eğer fazlaca ayakta kaldığımız bir iş yaparken daha sert ayakkabıları tercih edersek, aşırı fiziki rahatsızlıklar yaşayabiliriz. Yine ayakkabı eğer ayağımıza küçükse, yorucu bir günün ardından ayağımızda şişmeler yaşar ve ayakkabımızın ayağımızı vurmasına neden olabiliriz. Ayakkabıcılık alanında sıkça kullanılan, botlar, çizmeler, sandaletler, terlikler, kunduralar, iskarpinler ve spor ayakkabılar günümüz insanlarının en çok tercih ettiği modellerdir.

Bu modellerin kış ve yaz mevsimlerine göre kullanımları değişiklik gösterirken, topuklu ve topuksuz seçenekleriyle çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Şırnak dericilik ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren Piroz Ayakkabıcılık firması olarak, ayağınıza en uygun ayakkabıyı, yine en uygun fiyata sizlere sunmaktayız. Ayağınızın hava almasını sağlayarak koku oluşumunu engelleyen hakiki deri ayakkabılarımızla, siz değerli müşterilerimizin ayaklarına değer katıyoruz. Çekirdekten yetişen uzman personelimizle, geniş çeşit yelpazesine sahip mağazamızda sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR