• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Plus Energy Pilates Stüdyosu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrina Balat - Maksym Panchenko

Sağlık biz insanlar için en önemli faktördür, sağlığımız yerinde olmadığı zaman birçok şey anlamını yitiriyor maalesef bizler bunun ne kadar ağır bir his olduğunu biliyoruz, bu nedenle bu sektörde çalışmalarımıza başladık ve kendimizi geliştirerek ilerledik, sizler için hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin sağlığını kaybetmeden kıymetini bilmeniz için spor yapmanızı, salonumuza gelip sporun sizlere neler kattığını kendi gözlerinizle görmenizi hatta o enerjiyi hissetmenizi istiyoruz. Çok vakit alan bir şey değil işlerinizin yoğunluğuna göre bir plan yapıyoruz. Fazla vaktinizi almıyoruz önemli olun sporu düzenli olarak yapmanızdır. Elimizden gelen kolaylığı ve toleransı sağlıyoruz çünkü bizler sağlığınızın kıymetini bilmeniz için bu alanda en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizi hamilelik dönemlerinizde ağrılarınızla baş başa bırakmıyoruz, sizi rahatlatacak, ağrılarınızı hafifletecek ve miniğimizi de rahatlatacak hareketler yaptırarak bu zor dönemleri kolaylıkla atlatmanızı sağlıyoruz. Deneyim sahibi çalışanlarımızla, alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımızla sizlerin sıkıntılarınıza ve isteklerinize göre İstanbul spor olarak en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Gücünüze güç katmak için kendinizi daima kuvvetli hissetmek için bizlere gelip uygun sporlar yapmalısınız çünkü güçlü olmak demek sağlıklı olmak demektir. Bizler siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünerek bu alanda hassasiyetle çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Sizlerin göstermiş olduğu yoğun ilgi ve alakaya laik olmak için çabamızı yeterli bulmayıp her zaman en iyisini yapmalıyız diyerek kendimizi geliştirerek bu alanda özveriyle hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR