• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Plus Energy Pilates Stüdyosu

Adres :

Teşvikiye Mahallesi Vali Konağı Caddesi Poyracık Sokak No: 60 Şişli İstanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrina Balat - Maksym Panchenko

E-Posta Adresi :

maksympanchenko1994@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 287 70 35

Whatsapp 2:

0 (542) 287 70 35

Whatsapp 3:

0 (538) 913 66 42

Firmaya Mesaj Gönder

Plus Energy Pilates Stüdyosu

Pilates sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Plus Energy Pilates Stüdyosuolarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR