• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Power Halı & Koltuk Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Deniz Öcal

reklam logosu
  • firma instagram

Ankara/ Mamak’ ta halı- koltuk yıkamada ve ev temizliğinde en kaliteli hizmeti sunmak için Power Halı& Koltuk Yıkama firmamızı siz değerli müşterilerimiz için kurmaya karar verdik. Yoğun çalışma tempomuz ile bütün müşterilerimize zamanında ve en kısa sürede adreslerine ulaşarak temizlik işine başlıyoruz.

Ankara koltuk yıkamada koltuğun cinsine göre koltuk şampuanı kullanılmalı, aksi taktirde renk atma boya atma ve yırtılma gibi istenmeyen durumlarla karşılaşılabilir. Yılların tecrübesi ve uzman güvenilir ekibimiz ve son sistem yıkama ekipmanları ile eksiksiz ve kusursuz temizlik sağlar. Koltuklarınızda, halınızda çok ağır bir leke olmadığı müddetçe her tür ki ve lekeden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Yıkatacağınız tüm ürünlerinizde solmaya, renk atmaya ve yırtılmalara karşı , firmamız tarafından yüzde yüz güvence altındadırlar.

Power Halı ve Koltuk Yıkama’ nın yıkamış olduğu tüm ürünlerinizde kirler karşısında antibakteriyel koltuk ve halı yıkama şampuanları ve son teknoloji ekipmanları kullanılarak temizlik güvencesi vermekteyiz.

Müşterilerimiz için verdiğimiz hizmetler ise, koltuk yıkama, halı yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, merdiven temizliği, apartman ve ofis temizliği gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tüm temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz.

Müşterilerimizle aramızda oluşan saygı ve güven bağı bizleri tekrar tercih sebebi yapmaktadır. Bunun yanı sıra tavsiye aracılığı ile birçok tanıştığımız müşterilerimiz vardır. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler bizleri motive ederek, daha emin adımlarla yolumuzda ilerlememize destek olmaktadır.

ankara çankaya alo halı yıkama, ankara çankaya alo koltuk yıkama, ankara çankaya halı yıkama firması, ankara çankaya halı yıkama hizmeti, ankara çankaya profesyonel halı yıkama, ankara çankaya koltuk yıkama firması, ankara çankaya koltuk yıkama hizmeti, ankara çankaya profesyonel koltuk yıkama, ankara çankaya perde yıkama firması, ankara çankaya perde yıkama hizmeti, ankara çankaya profesyonel perde yıkama, ankara çankaya alo temizlik hizmetleri, ankara çankaya ev temizliği hizmeti, ankara çankaya inşaat sonrası temizlik, ankara çankaya ofis temizliği hizmeti, çankaya alo halı yıkama, çankaya alo koltuk yıkama, çankaya halı yıkama firması, çankaya halı yıkama hizmeti, çankaya profesyonel halı yıkama, çankaya koltuk yıkama firması, çankaya koltuk yıkama hizmeti, çankaya profesyonel koltuk yıkama, çankaya perde yıkama firması, çankaya perde yıkama hizmeti, çankaya profesyonel perde yıkama, çankaya alo temizlik hizmetleri, çankaya ev temizliği hizmeti, çankaya inşaat sonrası temizlik, çankaya ofis temizliği hizmeti,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR