• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Poyraz Hasar Danışmanlık

Adres :

Plevne Mahallesi Çağlar Sokak No: 16/3 Altıeylül Balıkesir Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazmiye Durmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

poyrazhasarsigorta@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 544 71 13

Whatsapp 2:

0 (507) 088 76 68

Whatsapp 3:

0 (532) 544 71 13

Poyraz Hasar Danışmanlık olarak hasar danışmanlık,kaza danışmanlık,hasar danışmanlığı,kaza danışmanlığı,araç değer kaybı,ölümlü kaza,yaralanmalı kaza,hekim hatası,geçmişe dönük tazminat,tren kazası,uçak kazası alanında hizmet vermekteyiz.

Poyraz Hasar Danışmanlıksektörü gelişimi sürekli olan bir sektörü olduğu için gerek teknolojik gerekse sektörümüzü etkileyen diğer alanlarda oluşan yeniliklerin sürekli olarak takipçisi olmak durumunda kalmaktayız. Bu takip sürecinin ise hiçbir zaman sonra ermeyecek olduğunun farkındayız. Bu farkındalığımız sayesinde danışmanlık alanında hizmet veren firmalar arasında yenilikleri getiren ilk firma olarak tanınmaktayız. Müşterilerimize sürekli olarak sunmuş olduğumuz, ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olan yenilikler sayesinde ise sürekli olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Son derece hassas olan faaliyet göstermekte olduğumuz sektör için yeni uygulamalarla beraber öncü konumunda bulunmaktayız.Çağın gereklerini en hızlı şekilde firma bünyesinde getirmekte olan teknik kadromuz modern uygulamalarla hızlı ve efektif çözümler üretebilmektedir.Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için çaba göstermekte olan tüm kadromuz ve ekibimiz kalite ve hizmet standartlarını maksimum seviyeye tırmandırmaktadır.

Gerek yerel ölçekte gerekse ulusal platformlarda hatırı sayılır bir müşteri topluluğuna hitap etmekte olan firmamız daha şimdiden küresel ölçekte faaliyet gösterebilmek için ar-ge çalışmalarına başlamış bulunmaktadır.Fizibilite çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte gerek hizmet standartları gerekse üretim kalitesi bakımından ürünlerimizin ve hizmetlerimizin hak etmiş olduğu daha geniş kitleye ulaşması için çaba göstereceğiz. Var olan başarıyı katlayarak yeni başarılarla birlikte yolumuza devam etmek için yenilikçi vizyonumuzu göz önünde bulundurmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR