• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Prenses Nakış Tasarım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melike Yıldız

Özel günlerinizde kullanmanız veya sevdiklerinize alacağınız hediyeler için oldukça güzel alternatifler olacak nakış ve işleme ürünlerini sizlere sunmaktayız. En güzel nakış ürünlerini sizler için üretmekte ve sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Bebekleriniz için özel nakışlı tulumlar ile battaniye çeşitleri sizlere tarafımızdan sunulmaktadır. Oldukça güzel modeller ve tasarımlardaki bu ürünler özel nakış işlemeleri ile sizlere sunulmaktadır.

Bebekler için oldukça güzel tulumlar ve battaniyeler yanında birçok farklı ürünü de sizlere sunmanın yanında bebekler için yapılacak mevlitlerde en güzel kıyafetleri de sizlere sunmaktayız. En güzel nakış çalışmalarını yaparak en güzel kıyafet ve ürünleri üretmekteyiz. Bebekler için yapılan çalışmalar yanında ev tekstili ürünlerinde de çok güzel nakış çalışmalarını sizlere sunuyoruz.

İstanbul nakış işleme alanında en güzel ürünleri sizlere sunarak sizler için özel hediyelik ürünle üretmekteyiz. Evlerde kullanılan nevresim takımları ve pikeler için en güzel model ve tasarımlarda ürünleri özel nakışlar ve işlemler ile sizlere sunuyoruz. Evlerde kullanılan ürünle yanında sizler içinde özel nakışlı kıyafetleri hazırlamaktayız.

En güzel nakış örneklerini sizlere sunarak gömlekleriniz ve kıyafetlerinize istediğiniz nakışları işlemekteyiz. Özel günlerinizde kullanacağınız eşyalar ile çeyizleriniz için en güzel takımları sizler için üretmekte ve hazırlamaktayız. Her zaman en şık ve güzel modellerdeki ürünleri sizlere sunarak bunlara sizlere özel nakış ve işlemeler yapmaktayız. En güzel nakış örneklerini sizlere sunarak başarılı çalışmaları sizler için yapmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR