• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pro Karakaya Nakliyat

Adres :

Pınarbaşı Mahallesi Çorum Caddesi No: 66 8 / A Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Karakaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 656 06 66

Pro Karakaya Nakliyat isimli işletme olarak siz müşterilerimize Ankara ili Sincan ilçesinde her zaman güvenilirliği en üst seviyede tutarak hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak kendimize yer bulmaktayız. İşletme olarak sizlere eşyalarınızın başka adreslere taşınması konusunda güvenli, tecrübeli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktayız. İşletme olarak bizlere emanet ettiğiniz her eşyayı sigorta altına almakta ve hizmet esnasında oluşabilecek tüm hasarlar işletmemiz tarafından telafi edilmektedir. Ayrıca hizmet sunarken kullandığımız kamyonetlerimizin tüm periyodik bakımları zamanında yapılmakta ve nakliye hizmeti esnasında bir sorun yaşanmasının önüne geçilmektedir. Ayrıca bünyemizde çalışan elemanlarımızın deneyim ve tecrübeleri sunduğumuz nakliye hizmetinin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak öncelikle adreslerinize gelmekte ve tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketlemekteyiz. Daha sonra paketlenmiş olan bu eşyaları teker teker kamyonetlerimize sistemli bir şekilde yüklemekteyiz. Ayrıca kamyonetlerimizin tente kısımlarında bulunan soğutma sistemleri sayesinde yiyeceklerinizi de bozulmadan taşımaktayız. Yeni adreslerinize geldiğimiz zaman eşyalarınızı teker teker yerleştirmekte ve paketlerinden çıkarmaktayız. Bu yerleştirme işlemlerini sizlerin isteklerine göre yapmaktayız. İşletme olarak sizlere sunduğumuz nakliye hizmeti karşısında her zaman en uygun fiyatlarını sunmakta ve sizlerin gönlünüzce hizmet almanızı sağlamaktayız.

Sizlerin de eşyalarınız için bu şekilde kaliteli ve güvenilir bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Ankara nakliyat sektöründe hizmet veren işletmemize gelmeniz yeterli olacaktır.

BENZER FİRMALAR