• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pukka Gezici Pet Kuaför

Adres :

Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eralp Erkenci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eralperkenci@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 410 45 45

Pukka Gezici Pet Kuaför olarak evcil hayvanlarınızın bakım ve temizlik işlemlerini ayağınıza getiriyoruz. Kedi ve köpek gibi evcil hayvanlarınızın temizliği hem onların hem de bizim sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Tüylerin bazı durumlarda onların sindirim sistemine ve insan sağlığına etkileri olduğu bilinmektedir. Bunun içinde sürekli olarak temiz tutulmaları ve bakımlarının yapılmaları önem arz eder. Evcil hayvanların temizliği ve bakımı için zamanı olmayan kişiler için gezici hizmet sunuyoruz. Özel aracımız ile adresinize gelerek kedi ve köpek gibi evcil hayvanlarınız için hizmet veriyoruz.

İstanbul evcil hayvan sektöründe faaliyet gösteren firmamız küçük dostlarınız için banyo hizmeti vermektedir. Aracımızın içerisinde bulunan özel ekipman ile evcil hayvanlarınız itinalı şekilde yıkanmaktadır. Banyo işlemi için her hayvana özel şampuan kullanılmaktadır. Bu şekilde yapılan temizlik hizmeti hayvanların tüylerinin parlak ve güçlü olmasını sağlar.

Banyo öncesinde ya da sonrasında tercihinize göre makas ya da makine ile tüylerin tıraş işlemi yapılmaktadır. Özellikle tüyleri dökülen evcil hayvanlarınız için makine tıraşı tavsiye edilir. İdeal boyutta kesilen tüyler ile birlikte oldukça güzel tüylere sahip olabilecektir. Makas ile yapılan tüy kesimi özellikle estetik olarak güzel sonuçlar alınmak istendiğinde tercih edilir. Tüylere şekilde verilmesi ve farklı ölçülerde kesilmesi istendiği durumlar için makasla kesim işlemi uygulanabilir. Kesimden sonra taranan tüyler çok güzel gözükecektir. Tüylerin kesim işlemi sonrasında tırnakların kesimi ve bakımı da yapılabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR