• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pür Pen Yapı ve İnşaat

Adres :

Yeni Sanayi Sitesi D Blok Sındırgı / Balıkesir Balıkesir » Sındırgı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Karataş / İsmail Karataş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (531) 706 67 89

Whatsapp 2:

0 (536) 876 43 43

Whatsapp 3:

0 (531) 706 67 89

Whatsapp 4:

0 (536) 876 43 43

Pür Pen Yapı ve İnşaat

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana başarılı bir şekilde sunduğumuz hizmetlerimiz ile kendimiz geliştirmekte ve büyütmekteyiz. Sunduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmetlerde sizlerden ilgi görmekte ve bu şekilde kendimizi daha fazla geliştirmekteyiz. Özellikle çözüm odaklı çalışmalarımız nedeni ile hizmetlerimiz sizlere gerçek anlamda bir çözüm sunabilmekte ve beklentinizden fazlasını size sunmaktadır.

Firmanız sürekli bir şekilde plastik sanayi sektöründe gerçekleşen gelişmeleri takip ederek kendini iyileştirme yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz satışlarda daha yoğun ve artan bir çizgiye ulaşarak kentimiz için faydalı bir firma haline gelmeye gayret gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR