• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Radikal Medikal Hasta Yatakları

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ümit Uz

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Sağlık açısından oldukça önemli bir konu olan hasta yataklarının temini alanında sizlere profesyonel bir şekilde hizmetler sunmaktayız. En konforlu ve işlevsel hasta yataklarını sizlere sunmakta olan firmamız bunlara uygun fiyatlar ile ulaşmanızı da sağlamaktadır. Evlerde veya farklı alanlarda bakımı gerekli olan hastalar için en başarılı yatak tercihlerini sizlere sunabilmekteyiz.

Özel olarak tasarlanan ve kullanımı ile hastalara ve bakımını yapanlara kolaylıklar sağlayan hasta yataklarında en gelişmiş teknolojileri sizlere sunabilmekteyiz. Birbirinden farklı özellikleri bulunan çok sayıdaki yatak çeşidini sizlere sunmaktayız. En tanınmış markaların başarılı ve kaliteli hasta yataklarını ürün seçeneklerimiz içerisinde bulabilirsiniz. Bu ürünlere firmamızdan oldukça uygun fiyatlar ile ulaşmanız da mümkündür.

İstanbul medikal ve tıbbi cihazlar alanında sizlere en başarılı hizmetleri sunmakta olan firmamız hasta yatakları konusunda sizlere en geniş ürün seçeneklerini sunabilmektedir. En uygun fiyatlar ile alınabilecek hasta yatakları yanında özel olarak üretilen çok işlevsel ve konforlu yatakları da ürün seçeneklerimiz içerisinde bulabilirsiniz. Bu alanda sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktayız.

En uygun fiyatlar ile hasta yatağı satın almanın yanında uygun fiyatlar ile bu yatakları kiralamanız da mümkündür. Sorunsuz bir şekilde uygun fiyatlar ile belirli bir dönem ihtiyaç duyduğunuz hasta yatağını sizlere kiralık olarak sunabilmekteyiz. Sağlık alanında her zaman sizlere en başarılı hizmetleri sunmayı ve kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmayı hedefleyen firmamız bu alanda başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR