• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rahman Metal Hurdacı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Baytar

İstanbul hurda sektöründe açılmış olan firmamız, hurdacılık işini profesyonel ve titiz bir şekilde yerine getirmektedir. Artık sizler için önemli olmayan ve elden çıkartmak istediğiniz, hurda statüsüne giren çoğu eşyayı ve ürünü en ideal fiyatlardan sizlerden alıyoruz. İstanbul içerisine bu konuda en titiz ve en dikkatli hizmeti veren firmamız alanında deneyimli kişiler tarafından kurulmuştur.

Hurdacılık, dikkatle ve müşteri memnuniyetini gözeterek yapılması gereken işlerden biridir. İstanbul içerisinde pek çok hurdacı ile yakın ilişkilerde bulunan firmamız bu alanda en güvenilir hizmeti sizlere sunar. Modern hurdacılık yapanlar olarak pek çok firmanın sahip olmak istediği sistemle daha önceden sahip oluyoruz. Bu da bizleri İstanbul içerisinde en çok tercih edilen ve ortaklaşa iş yapılan hurdacı firmalarından biri yapıyor.

Metal hurda alanında ve diğer hurdacı alanlarımız ile İstanbul Maltepe içerisinde bulunuyoruz. Merkezimiz Maltepe olsa da, İstanbul içerisinde her noktada hurdacılık hizmeti veriyoruz. Hurda çeşitleri bakımından geniş bir alana yayılıyor ve çeşitliliği sizlere sunuyoruz.

Hurda fiyatları hakkında bilgi almak, hurda demir fiyatları, hurda alım satım işlemleri, en yakın hurdacı hizmeti hakkında bizlere danışabilirsiniz. Ekiplerimiz özel araçları ile bulunduğunuz noktaya gelerek demir ve diğer çeşitli hurdalarınızı en ideal fiyatlardan alacaktır. Hurda alımı ve satımı yapanlar olarak, elimizde bulunan hurdaların da fiyatlarını en uygun fiyattan gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak yenilemeye önem verdiğimiz için hurda ürünleri arasında, tamir edildikten sonra kullanılabilir ürünlerimizin de uygun fiyata satışını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR