• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rapunzel Güzellik Merkezi ve Lazer Salonu

Adres :

Aydınlıkevler Mahallesi Sarıer Caddesi 31/a42090 Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hülya Zeybek

E-Posta Adresi :

fikrioztunc42@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 753 93 73

Rapunzel Güzellik Merkezi ve Lazer Salonu firması olarak birinci misyonumuz sürekli olarak kendimizi yenileyerek müşterilerimize güzellik ve kişisel bakım alanındaki en kaliteli hizmeti ulaştırabilmektir. Bu misyonumuz sayesinde Rapunzel Güzellik Merkezi ve Lazer Salonu firmamız günümüze kadar gelmeyi başarmış ve bu süreç içerisinde de birçok başarıyı hanesine yazdırmıştır.

Sürekli olarak kendimizi geliştirme misyonumuzun gerçekleştirilebilmesi için ise sürekli olarak güzellik ve kişisel bakım sektöründe oluşan yeniliklerin, gelişmelerin takibini gerçekleştirmekteyiz. Eğer var ise eksiklerimizi tamamlamakta yok ise Konya şehrinde sunmuş olduğumuz hizmetin üzerine yenilikler ekleyerek müşterilerimizi sürekli olarak memnun etmeye çabalamaktayız.

Güzellik ve Kişisel Bakım sektöründe Konya şehrinde faaliyetlerine devam etmekte olan işletmemiz siz müşterilerine her zaman en iyi ürünü en iyi hizmet ile birlikte sunmak üzere çalışmaktadır. Yönetimimiz ve çalışanlarımız ile birlikte işletmemiz müşteri memnuniyetini en önemli kriter olarak dikkate alarak faaliyetlerine devam etmektedir. Siz müşterilerimizi memnun etmek için sektördeki gelişmeleri takip etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR