• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rebeka Home Collection

Adres :

Bozburun Mahallesi 7045 Sokak No: 57/1 Berberler Tekstil Merkezefendi Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Koray Berber

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@rebekahome.com

Whatsapp 1:

0 (541) 441 96 14

Whatsapp 2:

0 (537) 865 87 55

Rebeka Home Collection olarak Denizli’de hizmet vermekteyiz. Denizli giyim olarak ve bölgemiz genelinde geçimini bu bağlamda sağlayan bir bölge olduğundan bizlerde kalitemizi bu mecrada sizlere sunmayı hedefleyerek bu yola çıkma kararı aldığımız 1999 yılından bu yana birçok başarıya imzamızı atmış bulunmaktayız.

Firmamız kurulduğumuz dönemden bu zamana kadar havlu, bornoz, plaj havlusu, banyo paspas gibi ürünlerin hizmetini vermiş olmakta olup Berberler tekstil olarak yurt içi hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Ayrıca yanında başta Rusya, Azerbaycan, Ukrayna, Gürcistan, Romanya, Bosna-Hersek, Arabistan, Almanya, İngiltere ve İsrail olmak üzere birçok ülkeye ürün ihraç ediyor olmamız da kalitemizi ortaya koyduğumuzun bir göstergesidir.

Tekstil ve moda denilince akla hep Avrupa’nın geliyor olması bizi bu yolda hem ülkemizi hem de firmamızı temsil edebilmek için sıkı bir çalışma portföyü geliştirmemize teşvik etmektedir. Ürünlerimizin kumaşlarını en kalitelisinden seçerek pazarlama anlamında da çok büyük artılarının olmasının yanında müşterilerden gelen olumlu geri bildirimler sonucu oluştuğunu da söyleyebiliriz.

Biz firma olarak sizlere en iyisini, ekonomik olanını ve kaliteli olanını sunmayı hedefliyoruz ve bu bağlamda da gerekli tüm çalışmaları da yapmaktayız. İşini özenle yapan çalışanlarımız bu işin eğitimini almış ve becerileri en üst düzeyde olan kişilerin ellerinden çıkmaktadır.

Bu yolda ki hedefimiz adımızı ülke genelinde değil dünya genelinde duyurabilmek ve hem firmamızı hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR