• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Redkit Köfte Kokoreç

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ozan Özgür

reklam logosu
  • firma fb

Yıllardır sevdiğiniz lezzetleri restoranımızda sizlere sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgede yaptığımız hizmet kalitesinin farkıyla sizlerin en öncelikli tercihi haline geldik. Yeme içme söz konusu olduğunda ilk akla gelen öncelik hijyen kurulduğumuz günden beri temel prensibimiz oldu. Sağlığınıza ve damak tadınıza hitap eden lezzetleri sizlerle en iyi şekilde sunmayı görev bildik. Güler yüzlü personelimiz ile sizlerin her yönden memnuniyetini sağlamak bizim asli vazifemizdir. Yıllardır sektöründe hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine sahip olan firmamız yoluna emin adımlarla ilerlemektedir. Bu süreçte en büyük destekçimiz olan siz müşterilerimize ticari kazancın ötesinde bir anlayışla hizmetler verdik ve vermeye de devam ediyoruz.

Antalya restoran sektörünün öncülerinden olmaya devam ediyoruz. Sulu yemek çeşitleri, kokoreç, köfte çeşitleri, ızgara tavuk çeşitleri, ekmek arası ve porsiyon servis seçenekleriyle hizmetinizdeyiz. Ayrıca siz müşterilerimize bir telefon kadar yakın olan restoranımız alo paket siparişi de almaktadır. Damak tadınıza hitap etmenin yanında bütçenize de hitap eden uygun fiyat koşullarıyla sizlerin huzurundayız.

Hizmetlerimizi bizzat görmek ve lezzetlerimizden tatmak için sizleri restoranımızda ağırlamaktan son derece mutluluk duyarız. Web sayfamızı ziyaret ederek verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir, görüş ve önerilerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan restoranımıza dair her türlü görüşleriniz daha kaliteli hizmetler vermek adına bizler için son derece önemlidir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR