• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Reel Car Servis Tekirdağ

firma adresi

Adres :

100. Yıl Yeni Sanayi Sitesi Tevfik Kaptan Sokak No: 26 Süleymanpaşa Tekirdağ » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Onur Durmuş - Mehmet Durmuş
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (536) 067 90 52
firma wp

Whatsapp 2:

0 (536) 325 78 02

reklam logosu
  • firma instagram

Tekirdağ ilinde faaliyet gösteren Reel Car Servis Tekirdağ birmilyonnokta.com sitesinin üyeleri arasındadır. Firmamız bölgede en iyi hizmeti sağlayan firma olarak ön plana çıkmaktadır. Bölgede geniş bir kitleye sahip olması ile en çok tercih edilen bir firma olarak karşınızda bulunmaktayız. Verdiğimiz hizmetin kalitesi ile diğer firmalara kıyasla farkımızı ortaya koyarak en çok tercih edilmenin nedenini göstermiş bulunmaktayız. Tekirdağ oto servis ve tamirhane sektöründe göstermiş olduğumuz başarılı sonuçlar ile gözde bir işletme olma yolunda ilerlemekteyiz.

Aracınız ile herhangi bir sorun yaşadığınızda elbette güvenebileceğiniz bir işletmeye ulaşmak istersiniz. Aracınıza gereken tamiri ve bakımı en doğru şekilde yapabilecek bir firmayla çalışmak en doğal hakkınız. Firmamız bu yolda sizler için en doğru tercih olacaktır. Aracınızın sorununu en kısa sürede çözerek sizlere teslimini sağlamaktayız. İşinde tecrübeli bir ekip ile çalışarak sizlere en hızlı hizmeti sorunsuz bir şekilde sağlamaktayız.

Aracınız ile yolda giderken ansızın bir aksilikle karşılaşabilir ya da daha yola çıkmadan aracınızda bir sorun olduğunu fark ettiğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda en doğru çözümü sağlayan bir firma olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Aracınızın sorununu en iyi şekilde tespit edip hemen tamirini sağlayıp sizlere teslim etmekteyiz.

Aracınızın genel muayenesini yaptırmak için de bizlere ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamamak adına güvenebileceğiniz bir firma olarak aracınızı bize getirerek tüm kontrolleri eksiksiz bir şekilde yapıp aracınızı sizlere teslim etmekteyiz.

BENZER FİRMALAR