• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Reis Döner & Sancak Fast Food & Çiğ Köfteci Sait

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayhan Sancaktutan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Ülkemizin en büyük zenginliklerinden birisi mutfağıdır. Her yöremizin her bölgemizin kendine has onlarca seçkin lezzeti bulunuyor. Bunların bir kısmı yerelliğini korurken bir kısmı tüm ülke geneline; hatta dünyaya yayılmış, bir marka değeri olarak öne çıkmayı başarmıştır. Döner, çiğköfte bunlar arasında ilk ala gelenlerdir. Her ikisi de birbirinden özel olan bu lezzetlerimiz bugün tüm dünyada meşhur olmuş olsa da her yerde aynı kalitede olmamakta, çoğu kişi hakiki lezzetlerinden mahrum kalmaktadır. Yalova Altınova’da faaliyet gösteren Reis Döner & Sancak Fast Food & Çiğ Köfteci Sait işletmemizle bizler bu alanda yıllardır birbirinden güzel işlere imza atıyor, başta döner ve çiğköfte olmak üzere pek çok lezzeti en güzel, en organik halleriyle tüketime açıyoruz.

Yalova restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak deneyimli ustalarımızın eşsiz tarifleriyle hazırladıkları ürünlerimizin her birinin malzeme tedarikine azami hassasiyet gösteriyoruz. Aynı hassasiyeti hazırlama ve servis aşamasında da devem ettiriyor, başka hiçbir yerde tadamayacağınız halleriyle sizlere sunuyoruz. Önceliği daima müşteri memnuniyetine verdiğimiz alanda isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı takip ediyor, gerekli çözümleri tam zamanında karşınıza çıkarıyoruz. Et ve et mamullerimizin seçiminde belirlediğimiz kalite standartlarımızın dışına asla çıkmayarak hem lezzetli hem sağlıklı yiyecek içeceklerle sizleri buluşturuyoruz.

İşletme olarak çok geniş bir ürün yelpazesiyle karşınıza çıktığımız alanda her gün taptaze ürünleri hazırlıyor, her damak zevkine başarıyla hitap etmeyi başarıyoruz. Kaliteyi daima uygun fiyat avantajlarıyla takdim ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR