• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Remax Transfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nadir Akkoyun

Şirketimiz ReMaX tour çatısı altında, yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübe ile sizlere havalimanı transfer hizmeti, tur hizmeti ve uygun uçak bileti hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Siz yolcularımı ve müşterilerimiz için en konforlu ve sorunsuz yolculuk deneyimi sağlamak için her geçen gün üstüne koyarak devam etmekteyiz!
Araç filomuzda bulunan son model binek ve minibüs, transit tarzı araçlarımız ile sizleri şehirden havalimanına ve havalimanından şehire güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız.
Remax Transfer Firmsıa olarak birbirinden modern araçları bünyemizde bulunduruyor, tercihinize sunuyoruz. Bu sayede hayallerinizdeki araçlara firmamız ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz üst model araçlarımızı tercih ederek konforlu seyahatlere yelken açabilir dilerseniz kabalık ailelere hitap eden araçlarımızı tercih ederek kalabalık gezilerinizi daha hesaplı hale getirebilirsiniz. Remax TransferFirmamızın bünyesinde bulunan araçlar her türlü ihtiyaca cevap verecek nitelikte olduğu gibi her türlü bütçeye de uygun özelliklerdedir. Tamamının bakımı düzenli olarak yatırılan, vergileri, sigortaları günü gününe takip edilen araçlarımız sayesinde yolculuklarınızda hiçbir sıkıntı yaşamaz, sevdiklerinizle beraber keyifli yolculukların tadını çıkarabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR