• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rengin Kreş&anaokulu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tecriye Kaya - Mustafa Kaya

2008 Yılı Eylül ayında faaliyete geçen kurumumuz; Bir aile sıcaklığı, anne – baba şefkati, öğretmen sorumluluğu ve tecrübesi ile yola çıkmıştır.

Ekibimizin en önemli amacı kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, başarılı, sağlıklı, yaratıcı, meraklı, aktif ve neşeli, başkasının haklarına ve inançlara saygılı, güzel ahlaklı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmektir.

Anaokulumuz 2012 Şubat ayından itibaren eğitim ve öğretim çalışmalarını yeni binamızda devam ettirmektedir. Binamız deprem koşulları göz önüne alınarak inşa edilmiş, ısı yalıtımı yapılmıştır. Ayrıca yangın, merdiveni kamera ve alarm sistemlerimiz bulunmaktadır. Trafikten uzak yemyeşil birbahçe içinde çocuklarımıza güvenli ve doğal bir ortam sunmakta; aydınlık, donanımlı, tertemiz sınıflarımızda uzman, deneyimli kadromuzla hizmet vermektedir.

Kurumumuzda iç dekorasyondan oyuncaklara, yer döşemesinden eğitimde kullanılan materyallere kadar her şey çocuklarımızın güvenliği, sağlığı ve ergonomisi düşünülerek tasarlanmış ve çocuklarımız için hazırlanmıştır.

Çalışma saatlerimiz 08:00 -17:00’dır. Çalışan anne babalarımız için 07:00 – 08:00 /17:00 – 18:40 saatleri arasında bir nöbetçi öğretmen hizmet vermektedir.

Sabah, öğle ve akşam saatlerinde servislerimiz çocuklarımızın ulaşımını sağlamaktadır.

Rengin ailesi olarak emanet ettiklerinizin en değerli varlıklarınız olduğunu biliyor ve bu bilincin getirdiği sorumlulukla hareket ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR