• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Respiro Beauty

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Reyhan Açıkgöz

  • firma instagram

İstanbul Esenyurt bölgesinde güzellik ve kişisel bakım sektöründe hizmet veren Respiro Beauty isimli firmamızbirmilyonnokta.comüyesidir.

Her kadının özel olduğuna dair olan inancımız ile sizlere yüksek standartlarımız dahilinde hizmet vermekteyiz. Sizlerin güzelliğini daha çok yansıtacak olan işlemlerimiz ile rahatlamak, ferahlamanızı sağlamak ve daha keyifli hissetmeniz için görev almaktayız. Samimiyetimiz ile aile sıcaklığını aratmayacak işletmemizde sizleri en değerli aile ferdimiz gibi hissettirmekteyiz.

Tüm bunların sağlanmasının yanında alanımızdaki son teknolojileri takip ederek güncelliği kendimize de yansıttığımız cihazlarımız ile sizlere lüks bir bakım hizmeti sunmaktayız. Tüm güvenilir bakım malzemelerimiz, etkili cihazlarımız ile sizlerin sağlığı dikkate alınarak işlemlerimiz uygulanmaktadır. Sizin iyiliğiniz baz alınarak uygulanan işlemlerde, sizleri konu hakkında detaylı bilgilendirerek uygulanması gereken, izlenmesi gereken aşamlar hakkında bilgi sahibi yaparak işlemleri sürdürmekteyiz. Sizlerin cildi için gerekli olan işlemler cildiniz analiz edildikten sonra tavsiye edilmekte olup cildiniz ile uyumluluğu, yaşınız gerekli olan miktar gibi faktörler de her zaman hassasiyetle göz önünde bulundurulmaktadır.

İstanbul Esenyurt güzellik ve kişisel bakım sektöründe danışan-danışman ilişkisini farklı bir boyutta göstermek, sizlerin her daim güzelliğiniz için danışabileceğiniz bir mekrez olmak bizlerin önceliklşi amaçları arasında yeer almaktadır.

Alanında uzman ve deneyimli çalışan kadromuz ile sizlere her zaman destek vermek, hayat motivasyonunuzu yükselterek mutlu olmanızı ve kendinizi rahat hissederek daha fazla beğenmenizi sağlamayı vizyon edinmiştir. Bu doğrultuda sizlere gelişerek ve arttırılan hizmet seneçeklerimiz ile her anınızda neşeli olmanızı sağlayacak sebepler yaratılması hedeflenmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR