• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ricco Butik

Adres :

Cebeci Mahallesi Aatatürk Bulvarı No: 17- 19 Sultangazi İstanbul İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Öznur Özçelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nurmuhasebe2016@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 091 36 82

Ricco Butik firması olarak İstanbul-Sultangazi de hizmet vermekteyiz.

Terzi sektörü sürekli olarak müşteri ile iç içe olabilmeyi, sürekli olarak müşterilerden haberdar olmayı gerektiren bir sektördür bu sektörde bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarıları tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yürütmekte olduğumuz çalışmalara bağlayabiliriz. Ayrıca terzi sektöründe yıllardan beri hizmet vermenin de firmamıza çok büyük bir katkısı vardır. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde sektörü daha yakından takip edebilme ve oluşabilecek yenilikleri, ihtiyaçları daha önceden kestirebilme imkanlarına Ricco Butik firması olarak sahibiz.

Ricco Butik firması olarak sürekli olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti en uygun yollardan sunabilmektir. Sunmuş olduğumuz hizmetin ekonomiklik boyutuna oldukça büyük bir önem vermekteyiz. Bu durumun sebebi ise giyim tamir tadilat hizmetinden toplumun her kesiminden bireyin faydalanabilmesini sağlamaktır.

Ayrıca tüm teknolojik gelişimleri de yakinen takip etmemiz sayesinde müşterilerimize İstanbul şehrinde terzi alanında en kaliteli hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz ve bu hedefi başarı ile yerine getirebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR