• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Rıdvan Metal

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Rıdvan Geyik

reklam logosu
  • firma fb

Ferforje ve metal dekorasyon sektöründe imalat ve montaj ve satış hizmetleri vermekte olan Rıdvan Metal birmilyonnokta.com un üyesidir. Erzurum ferforje ve metal dekorasyon sektörü içinde yer alan firmamız rakiplerine göre lider konumdadır. Son yıllarda metal ürünlere ilgi oldukça artmıştır. Evlerimizde, iş yerlerimizde ve daha pek çok yerde demir kapılar, korkuluklar ve balkon demirlikleri çok beğenilerek kullanılmaktadır. Bunların dışında dekorasyonda da kullanılan saksılıklar, kitaplık ve raflar, sandalyeler çok ilgi görmektedir.

Firmamız zengin ve estetik görünümlü ürün yelpazesiyle müşterilerimizin taleplerini arttırmıştır. Çalışan personellerimiz hem el işçiliğini ön planda tutacak hem de modern görünümlü tasarımlar üretmektedirler. Deneyimli kadromuza müşterilerimiz istediklerini anlatır, ustalarımız da hayalleri gerçeğe dönüştürmek için planları çizerek çalışmalara başlarlar.

Yenilikçi yaklaşımla hareket eden firmamız kaliteli işçilik ile en iyi hizmeti üretme hedefinden yola çıkarak sektörde basamakları emin adımlarla çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve güveni her zaman firmamız için önemli olmuştur. Sektörde öncü konumda olan firmamız her zaman en iyi olmak için çaba sarf edecektir.

Genellikle piyasada metal ve ferforje ürünlerin fiyatları oldukça yüksektir. Bu fiyatlarla karşılaştırınca fiyatlarımızın ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz. Kaliteli ürünlerimizi, mümkün olan en kısa sürede tamamlayarak müşterilerimize en uygun fiyatlardan sunuyoruz. Üretilen ürünlerin montajını da ekibimizdeki çalışanlarımız tamamlamaktadır. Satış sonrasında yaşanacak olası olumsuz durumlar için de müşterilerimize her zaman destek oluyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR