• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rodosto Harita Mühendislik

Adres :

Yavuz Mahallesi No: 70 Peştemalcı Caddesi Bayol Pasajı Süleymanpaşa Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Yılmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 922 20 84

Whatsapp 2:

0 (534) 713 13 38

Birmilyonnokta.com ailesine yeni katılan Rodosto Harita Mühendislik isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız, bu birlikteliğin gururunu yaşıyor ve siz değerli müşterileri ile paylaşıyor. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor. Müşterisinin kem güvenini hem de takdirini kazanmayı başarmış olan firmamız, yedi yirmi dört saat hizmetinizdedir. Tekirdağ'da harita mühendislik hizmeti vermekte olan firmamız, her hizmetinde kalitesini konuşturmaya devam ediyor. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, bu sektörün en çok tercih edileni olmayı başarmıştır.

Tekirdağ hizmet, arsa ölçümü, parsel ölçümü, arazi değerlendirme danışmanlığı, yol projesi çıkarma ve yönetme, kat mülkiyeti alma, harita çizme gibi daha birçok hizmet ile karşınızda. Firmamız, bu sektörün en iyi hizmetini aynı zamanda en uygun fiyata halkla buluşturuyor. Artık harita mühendislik hizmetini alırken cebiniz yanmayacak. Her geçen gün biraz daha gelişen ve büyüyen firmamız, ferah ve büyük bir ofiste hizmet sunmaya devam ediyor. Sizler de her hizmetiniz için anında ulaşabilir veya mekânımıza gelip ileri tarih için anlaşma yapabilirsiniz. Firmamız, randevu sistemi ile müşteri kabul etmektedir. Hem arayarak hem de sosyal medya üzerinden ulaşarak randevu oluşturmanız mümkündür.

Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Firmamıza iletişim numarası üzerinden anında ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Güvenilir hizmetin ilk ve tek adresinde olduğunuzu unutmayın. Hizmette sınır tanımayan ve harikalar yaratan firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız hizmet vermeye devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR