• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Romantik İnternet Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zeliha Gecer

reklam logosu
  • firma instagram

Fotokopi çeken, çıktı alınabilecek yer olan internet kafemizde sizlere oyun ve eğlence salonu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. En yeni gelişmeleri takip eden lisanslı yazılımlarımız ile güvenli ve gelişmiş bir internet deneyimini sizlere sunan internet kafemizde sizin mutluluğunuz için elimizden geleni yapıyoruz. Çağdaş, nezih ve güvenilir bir ortamda sizlere hizmet ediyoruz. Bilgisayar sahibi olmayan milyonlarca internet kullanıcısına güvenli bir internet erişimini sağlıyoruz.

Bugün ve gelecekte en doğru adres olmayı hedefleyen firmamız çocuklarımız için yüklediği oyunlar ile çocuklarımıza keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Yetişkinlerimiz için rahatlıkla ödevlerini, araştırmalarını, slayt gösterilerini hazırlayabileceği bir ortam oluşturduk. Microsoft Office programlarımızı kullanarak edindiği bilgileri bilgisayar ortamına rahatlıkla aktarabilir hale getirdik. En yeni işletim sistemimizi kullanarak en hızlı şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Geniş kitlelerin internet ortamına ulaşımını sağlayan işletmemizde internet bankacılığı, e-devlet, e-okul ve benzeri uygulamalarına güvenle girebilmelerini sağlıyoruz. Bilgi toplumu olma yolunda müşterilerimiz için önemli iletişim ve sosyalleşme merkezi olarak hizmet ediyoruz.

Konya eğlence sektörü olarak varlığımızı sürdürerek sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Dürüstlük, saygı ve sevgi çerçevesi içinde sizlere en iyi internet erişimini sağlayan işletmemiz müşteri memnuniyetini sağlamak adına elinden geleni yapıyor. İşletmemiz müşterilerinin taleplerine son derece önem veriyor. İşletmemiz herhangi bir problemde size yardım elini uzatıyor. Bu nezih ortamdan faydalanmak isterseniz bize telefon numaramızdan veya web adresimizden ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetin en doğru adresi olarak sesleniyor. İşletmemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR