• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Roomantica Koltuk Tasarım

Adres :

Muratdede Mah. Merkezefendi Cad. No : 64/d Denizli Denizli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Yılmaz / Osman Kocabıyık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@roomanticakoltuk.com

Whatsapp 1:

0 (544) 828 49 21

Whatsapp 2:

0 (507) 486 67 95
KOLTUK TAMİRİ VE YÜZ DEĞİŞİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULAR
Roomantica Koltuk olarak her renk ve ölçüde yeni koltuk imalatı , koltuk yüz değişimi, koltuk döşeme ve koltuktamiri yapmaktayız.
Koltuk döşeme ve koltuk tamirinde önemle dikkat edilmesi gereken ve kullanıcının bilgilendirilmesi
gereken konular vardır.Koltuk tamiri, koltuk döşeme ve koltuk yüz değişimi yapılacak koltuğun öncelikle eskimiş kumaşısöküldükten sonra kumaş altındaki özelliğini kayıp etmiş süngerinin de sökülmesi gerekmektedir.
Roomantica Koltuk olarak önemle dikkat ettiğimiz bir konudur. Çünkü sadece kumaşın değişmesi koltuğunuzdayalnızca görüntüde değişim oluşturur, koltuğunuzun rahatlığı ve sağlamlığında hiçbir artısı olmaz.
Koltuk döşeme, koltuk tamiri ve koltuk yüz değim işleminde kumaş ve süngeri söküldükten sonra diğer bir önemli konuise koltuk tamiri ve yüz değişimi esnasında mutlaka ama mutlaka koltuğun altındaki kopmuş veya özelliğini kaybetmiş lastik kolonlarının da sökülüp yeniden sağlam bir şekilde çakılması gerekmektedir. Koltuk takımınız eğer ki cilalı bir model ise lastik kolonu yenilenmeden önce koltuğun iskeleti sağlamlaştırılarak cilası yenilenmelidir.
Uzun birsüre kullanılan koltuğun doğal olarak iskeletinde de gevşemeler olacaktır be nedenle koltuk tamiri, koltuk döşemeve koltuk yüz değişimi yapılırken ilk yapılması gereken kumaşı, süngeri ve lastik kolonları söküldükten sonraiskeletinin desteklenerek sağlamlaştırılmasıdır.İskelet sağlamlaştırıldıktan sonra cilalı bir takım ise yeni bir cila atılmasında fayda olacaktır. Bu işlemden sonra koltuk takımının altındaki lastik kolonları yenilenmesi gerekmektedir. Lastik kolonlarının ise en az 10 cm aralıklar ile atılması koltuğun esnekliğini artıracaktır.
Roomantica Koltuk olarak bu konular hakkında siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmeyi bir görev bilmekteyiz. İskeletinin sağlamlaştırılması , cilasının yenilenmesi ve lastik kolonlarının çakılmasından sonra sünger kaplama işlemlerinin yapılması gerekir. Koltuk döşeme, koltuk yüz değişimi ve koltuk tamiri için sünger kaplama esnasında ise koltuğu her bölgesine hangi ebatta sünger kullanılması gerekiyor ise o
ebatta sünger ile kaplanması özenle dikkat edilmesi gereken konudur.
Koltuk döşeme işlerinde minderli bir takım ise eğer süngerinin üzerine elyaf kaplaması da mutlaka yapılmasıgerekenlerdedir. Koltuk tamirinin amacı özelliğini kaybeden koltuğu yenilemek olduğu için koltuğun rahat ve esnek olması için kaliteli sünger ile kaplanması gerekmektedir. Sünger kaplama işleminden sonra beğendiğiniz kumaş ile kaplama yani son aşamaya geçilir. Koltuk döşeme ve koltuk yüz değişim işleminde koltuğun dış görünümünün güzel olması için kumaş kesimi ve dikiş izleri çok önemlidir.
Roomantica Koltukolarak bu konuya özenle dikkat etmekteyiz.
Kumaş kaplama işlemi bittikten sonra genel bir kontrol edilir, bu kontrolden sonra koltuğunuz ilk günkü halinedönmüş olacaktır. Tüm bu hizmetleri Roomantica Koltuk aracılığı ile elde edebilirsiniz. Size kalan ise kahvenizi alıp koltuğunuzda aileniz ile birlikte yudumlamak kalacaktır. Sarıgazi bölgesine de hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR