• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rose Garden Florya

Adres :

Şenlikköy Mahallesi Özgen Sokak No: 1, Florya ( Şenlikköy Polis Karakolu Çaprazı) İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Happani

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 320 34 79

Şık ve nezih görüntüsüyle ilk bakışta insanı etkileyen restaurantımız Rose Garden Florya birmilyonnokta.com üyesi olmaktan mutluluk duyuyor. Her gün sayısız insan ağırlayan mekânımız kaliteye önem veren müşterilerimizin odağı olmaya devam ediyor. İstanbul restaurant sektöründe en iyi kalitede hizmet vermeyi bir an olsun aksatmıyoruz.

Zengin menüsüyle her çeşit damak tadına hitap ediyoruz. Sabah kahvaltılarımız, birbirinden lezzetli et- hamburger menülerinin yanında günün yorgunluğunu atacağınız ve iyi bir sohbete eşlik edecek kahvelerimiz mevcuttur. Tek amacımız sizlere maksimum seviyede hizmet sunabilmek ve buradan ayrılırken keyifli bir şekilde bizlere veda etmenizdir. Yetenekli aşçılarımız sizler için en iyi yemekleri yapmaya devam ediyor. Ağızda dağılan lokum gibi pişen etler et severlerin odağı olmaya devam ediyor. Pideye hayır diyemeyen müşterilerimiz içinde yumuşacık hamuru süsleyen harçlarla dumanı üstünde tüten pideleri sizlerin önüne sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca güzel bir günü geride bırakırken de içinizi ferahlatacak kokteyl ve dondurma servislerimizde mevcuttur. Alanlarında başarılı olan çalışanlarımızla sizlere hızlı ve olabildiğince çabuk bir hizmet sunuyoruz. Hızlı olmak için gerekli çabayı gösterirken aynı zamanda da temiz, hijyenik ve sağlıklı bir yemek mekânı oluşturmaya da özen gösteriyoruz.

Sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığıyla gelebileceğiniz mekânımız da sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Canınız ne çekerse biz isteklerinizi karşılamak için buradayız. Sizin memnuniyetiniz bizim için çok kıymetli.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR