• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rsg Auto Tuning

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selçuk Reisoğlu

Araba severlerin uğrak yeri olan Rsg Auto Tuning birmilyonnokta.com un üyesidir. Adana oto servis ve tamirhane sektöründeki firmalar özellikle erkek müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği firmalardır. Firmamız hem bakım onarım alanında hem de oto aksesuar satış ve uygulama alanında hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimiz için iç ve dış detaylı temizlik, jant temizliği, cam film uygulaması, tavan temizliği, pasta cila uygulaması ve seramik kaplama hizmetlerini sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, yıllardır sektörde yaptığımız çalışmalar müşterilerimizin bize güvenmesini sağlamıştır. Bu sayede firmada aracınıza işlem yaptırırken beklemeden aracınızı bize bırakıp gözünüz arkada kalmadan istediğiniz işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Pasta cila uygulamasında aracınız üzerinde bulunan küçük lekeler, çizikler için önce pasta ardından da cila uygulanarak bu lekeler giderilmeye çalışılır. Oto seramik kaplamada ise genellikle yeni araç alan müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetle araçların renklerinin daha parlak görünmesini sağlayan bir çeşit koruyucu madde sürülüp araç silinmektedir.

Cam film uygulamasında amaç hem estetik bir görüntü sağlamak hem de güneş enerjisinin tamamının araç içine girmesini önlemektir. Tavan temizliğinde kullanılan malzemelerin boyaya zarar verme riski olduğundan malzemelerin mutlaka aracın cinsine bağlı olarak özenle seçilmesi gerekir. Tavan temizliği yapılırken aynı zamanda güneşlikler, dikiz aynası ve kapı tutacakları da temizlenmektedir. Firmamız hizmetlerini sunarken uygun fiyat politikasıyla çalışmaktadır. Aksesuar satısı yanında montaj hizmeti de sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR