• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rst Tesisat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reşit Soysal

Rst Tesisat firmamı Bursa Osmangazi’de faaliyet göstermekte olup yılların tecrübesini, deneyimini ve özverisini sizlerle buluşturmaktadır. Uzun yıllar önce çıktığımız yolda tesisata dair her ne gerekiyorsa yerine getiriyor, hemen her konuda çözüm ortağınız oluyoruz. Başarılı ve kaliteli sonuçlarımız ile kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen tesisatçısı konumuna yükselmiş olsak da başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha iyisi için çaba sarf ediyoruz.

Bursa teknik servis sektöründe müşteri memnuniyetini önemsiyor, sizlere değer veriyoruz. İhtiyaçlarınızı tam zamanında karşılayabilmek için çalışıyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek uygulamalarımızda her zaman birinci sınıf malzemeler kullanıyor, dünya standartlarında ekipmanlar ile bakım, onarım, tamirat işlemlerimizi yapıyoruz. Klasik tesisat çözümlerini geride bırakarak daha modern, dana yenilikçi yöntemler kullanıyoruz. Bu sayede mekanlarınızda herhangi bir kirletme yapmadan, dakikalar içinde işlerimizi tamamlıyor, gerekli çözümleri sağlıyoruz. Söz verdiğimiz işi tam da söz verdiğimiz şekilde, zamanında teslim ediyoruz. Zamanınızı ve zamanımızı verimli kullanmaktan ödün vermiyoruz.

Firmamız teknik servis alanında yetişmiş, deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan, güler yüzlü hizmeti benimsemiş bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün görevlilerimizi Bursa teknik servis alanının en iyileridir ve dinamik yapılarıyla kendilerini sürekli geliştirmektedirler. Bu sayede firmamız en modern yöntemlerin de adresi olmayı sürdürmektedir. Korniş montajı, kombi bakımı, su tesisatı işleri, doğalgaz petek montajı, kombi kışlık bakımı, elektrik tesisatı, petek temizleme ve daha fazlası için bizi tercih edebilir, kaliteye sahip olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR