• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rt Deniz Otomotiv

Adres :

Altınova Mahallesi 3.okul Caddesi No: 104 Osmangazi/bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Temiz

E-Posta Adresi :

ramazantemiz16@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 298 75 13

Rt Deniz Otomotiv

Hizmetlerimizi sunarken tamamen müşterilerimizin bizlerden talep etmiş olduğu noktalara öncelik vererek çalışmalarımızı ortaya koyuyor ve buna yönelik olarak çözümlerimizi üretmeye devam ediyoruz. Hem firma içindeki üretimlerimizde hem de diğer firmalarla iş birliklerimiz ile müşterilerimizle kurduğumuz ilişkilerde aynı hassasiyet düzeyine dikkat ederek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini temel olarak ilke edinen Rt Deniz Otomotiv şirketimiz faaliyet gösterdiği otomotiv alanında tüm gereksinimlere akılcı çözümler getirmek ve bu misyonda başarılı olmak üzerine kurulmuştur. Şirket olarak alanında uzman çalışanlarımızla ortaya koyduğumuz her faaliyetin firma prensipleri ve standartlarına uygun olması için her türlü gayreti göstermekteyiz. Hedef kitle olarak belirlediğimiz her müşterimizin otomotiv alanında en iyi hizmeti alması için burada bulunmaya ve faaliyet göstermeye devam etme kararlılığını sürdürüyoruz.
Takım ruhu ile çalışarak önemli işlere imza atan personelimiz, firmamızı ileriye taşıyacak en önemli kaynağımızdır. Müşterilerimiz tarafından kalite ve güvenilirlik kavramlarıyla bir arada anılan firmamız bu başarısını geçmişten gelen amatör ruha ait değerleri modern teknoloji ile harmanlamasına ve gerek personel gerekse malzeme seçimindeki titizliğine borçludur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR