• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rulex Rulman Otomasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Lutfullah Ağartan

Sanayi sisteminin gelişmesi bizler açısından hem daha gelişmiş bir ülke yapısı hem de kaliteli bir yaşam stilinin benimsenmesi açısından büyük bir öneme sahiptir. El gücü ile yapılan işleyişte hem standartlığın yakalanması zor hem de üretim hızı sanayideki kadar hızlı bir şekilde gerçekleşmemektedir. İşte bu yüzden sanayi sistemleri ve bu sistemlerin çalışabilmesi için gerekli parçalar çok büyük öneme sahip olmaktadırlar. Bizlerde Rulex Rulman Otomasyon olarak sizlere bu sanayi ve otonom sistemlerin çalışma sisteminde kullanılan ürünlerin imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Rulex Rulman Otomasyon olarak Konya ilinin Karatay ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, güvenilir, sağlam, teknolojik ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Konya makine alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız.

İşletmemizde sizlere sanayi sistemlerinin hâkim olduğu işletmelerin makinelerinde kullanılan rulman sistemlerinin imalatını gerçekleştirmekteyiz. Bu işlemlerimizi yaparken, CNC tezgâhlar ve otonom sistemler eşliğinde kusursuz ve hızlı bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirmekteyiz. İşlemlerimizde sağlamlık açışındın en kaliteli hammaddelerin kullanıma büyük önem göstermekteyiz. Profesyonel eğitim almış, alanında uzman, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve bilgili kişilerle sizlere bu konuda destekler vermekteyiz. Eğer sizlerin de işletmeniz için uygun fiyatlı ve kalite standartı yüksek rulman modellerine ihtiyacınız var ise bizlerle iletişime geçerek, hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR