• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rüzgar Peruk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeliha Adıyaman

Rüzgar Peruk firmamız İstanbul Çekmeköy’de bulunmakta olup uzun yılların tecrübesi, deneyimi, uzmanlığı ile yoluna devam etmekte, uzun yıllardır kalitenin adresi olmayı sürdürmektedir. Yıllar önce sektöre ilk adımımızı attığımızda büyük bir heyecan duyuyorduk. Yıllar içinde bu heyecanımızı hiç kaybetmedik ve tecrübelerimizle birleştirerek ortaya çok daha üst düzey, çok daha güzel sonuçlar çıkarıyoruz. Kısa sürede sadece bölgemizin değil ülkemizin de peruk alanında en çok tercih edilen firmalarından birisi haline geldik; fakat bizler başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, daima daha iyisini ve daha güzelini yapmaya çalışıyoruz.

İstanbul kuaför sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak siz değerli müşterilerimizi merkez alıyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı, tercihlerinizi, isteklerinizi önemsiyor, gerekli çözümleri tam zamanında, istenilen şekilde yerine getirmekten çekinmiyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğumuz için saç renginiz, saç şekliniz her ne olursa olsun orijinaline en uygununu sizlere sunuyoruz. Ya da çok daha renkli, daha tarz modellerden yana da tercihinizi kullanabilirsiniz. Bizler bunu da sizlere sunuyor, ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz.

Firma olarak sürekli gelişen ve değişen bir alanda faaliyet gösterdiğimiz için kalıcı başarıyı yakalayabilmek adına daima yenilenmek gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden de kuaför alanında, peruk alanında, teknoloji alanında meydana gelen en son gelişmeleri yakından izliyoruz. Her birini en kısa sürede sistemimize dahil etme başarısı gösteriyoruz. En ekonomik çözümler üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR