• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rüzgar Tabacco Shop Kuruyemiş Kuru Kahve

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mikail Odabaşı

Rüzgar Tabacco Shop Kuruyemiş Kuru Kahve olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Sizlere kuruyemiş alanında tazeliği öncelik edinen bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Hem taze hem de sıcak kuruyemişlerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Hijyenik steril koşullarda paketlenen ve taşınan kuruyemişlerimiz bu zinciri tamamlayacak şekilde büfemizde muhafaza edilmektedir ve satılmaktadır. Gönül rahatlığıyla bize ve kuruyemişlerimize güvenebilirsiniz. Önceliğimiz kuruyemişlerimizin tazeliğini korumak olduğundan mümkün olduğunca çabuk tüketilmesi gerekiyor ki yerine daha tazeleri konulabilsin. Bunu sağlamak için ekstra bir çaba harcamamıza gerek yok çünkü zaten müşteri çevremizin geniş olması ve daimî olması sayesinde büfemizde sürekli taze kuruyemiş bulunmaktadır.

Ankara alışveriş sektöründe hızla büyüyen firmalardan biriyiz. Ürünlerimizin kalitesi sayesinde çokça tercih edilmekteyiz. Müşterilerimize bol çeşit ve farklı tarzlarda kuruyemişler sunmamızdan mütevellit çevrede daha çok ismimiz duyulmaya başladı. Kişisel satışlarımız daha yoğun olsa da toptan satışlarımız da bulunmaktadır. Toplu alımlarda daha uygun bir fiyat rejimi uygulamaktayız.

Sadece kuruyemiş satışlarımız bulunmamaktadır. Market ürünleri konusunda da hizmet sağlamaktayız. Meze çeşitlerinde de bol çeşitlilik sağlamaktayız. Hem soğuk hem de sıcak mezelerimiz lezzetli ve tıpkı kuruyemişlerimiz gibi tazedir. Taze çekilmiş kuru kahve satışlarımız bulunmaktadır. En lezzetli kuru kahve çeşitleri ile kahve tiryakilerinin kendilerine göre bir çeşit mutlaka bulabileceği bir ürün yelpazesine sahibiz. Kuruyemiş sektöründeki bu faaliyetlerimizi sürekli üstüne koyarak daha da geliştirmeyi ve ilerletmeyi amaçlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR