• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

S-çetin Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Samet Çetin

reklam logosu

Birmilyonnokta.com ailesine yeni üye olan firmamızın ismi S-çetin Oto Kurtarma. Kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Son derece rehavet gören ve geniş yelpazeli hizmeti ile birçok oto kurtarma hizmetinde bulunan firmamız, işini severek ve büyük ciddiyet ile yapan çalışan kadrosuna sahiptir.

Konya yol yardım, Konya merkez veya ilçelerinde yollarda kalmış, arıza vermiş ve kaza yapmış araçların yardımına anında koşmaktadır. Son derece hızlı ve dakik olan firmamız bu yönü ile müşterisinin gurur kaynağı olmayı başarmıştır. Sizler de yollarda kalma korkusu veya aracım arıza verirse ne yaparım korkusu ile yaşayacağınıza, Hızır gibi yetişen firmamızın iletişim bilgilerini muhakkak yanınızda bulundurun ve korkularınıza son verin.

Firmamız, tüm hizmetlerini aynı zamanda her bütçeye uygun fiyatlarla vermektedir. Hem sıfır hata ile hem de son derece uygun fiyata gitmesi gereken yere aracınızı götürüp bırakmaktayız. Aracınıza tek çizik bile gelmeden yüklenip indirilmesine kadar çok hassas yaklaşan çalışanlarımız işini son derece temiz ve düzgün yapmaktadır.

Sizler de yanınızda güvenebileceğiniz ve aradığınızda anında size yardıma gelecek bir firma arıyorsanız, bizler hemen yanı başınızda hizmetinizdeyiz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Nerde olursanız olun S-çetin Oto Kurtarma anında size yetişecektir. Bizden daha hızlısı olmadığını iddia ediyoruz ve sizlere yardım etmek için telefonun çalmasını bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR