• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sabacak Kafe & Restoran

Adres :

Sabacak Mevkii Düzköy Trabzon Trabzon » Düzköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turhan Zafer

E-Posta Adresi :

turhanzfr6120000@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 498 64 88

Sabacak Kafe & Restoran, gıda ve yemek sektöründe en iyi olma arzusuyla yola çıkarak Karadeniz lezzetlerini en güzel şekilde sunma gayretiyle yoluna başlamıştır. Trabzon Düzköy konumunda faaliyetini sürdüren restoranımız, kaliteli lezzetlerinin yanında eşsiz manzarasıyla da müşterilerine bir farklılık sunmaktadır.

Serpme kahvaltı konusunda Karadeniz’in benzersiz lezzetlerini sizlere sunan işletmemiz, kaliteli ve temiz bir menü hazırlama gayretiyle hareket etmektedir. Firmamızın en büyük önceliklerinden biri, hijyenik ve temiz bir menü hazırlayarak müşterilerimizi memnun etmektir. Hazırladığımız benzersiz lezzeti hijyenik bir ortamda hazırlayarak temiz menüler sunmak, kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda geliştirdiğimiz fikirlerimizin başında gelmektedir.

Trabzon restoran sektöründe öncü olmayı planlayan restoranımız, eşsiz manzarası ve benzersiz lezzetleriyle de, her bölgeden insanın Trabzon’da uğrak noktası olacak bir restoran haline gelmektedir. Serpme kahvaltının en kalitelisinin sunulduğu restoranımızda, nezih ve kaliteli bir zaman geçirmek istediğiniz zaman da Düzköy’e gelerek hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür. Müşterilerimizi memnun etme doğrultusunda bütün talepleri göze alarak kendimizi geliştirmeyi hedeflediğimiz vizyonumuz, bizler için en büyük yol gösterici olmaktadır. Zengin mutfağı güzel bir manzarayla ve nezih bir oturma ortamıyla birleştiren restoranımız, bu amaçla da çalışmalarına devam etmeyi hedeflemektedir.

Sabacak Kafe & Restoran, Trabzon’da gıda ve yemek sektöründe dikkat çekici işler yapma hedefiyle yola çıkan bir firma olarak müşteri memnuniyetini temel almıştır ve daima da müşterilerini memnun etme gayreti içinde olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR