• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sabuncu Abidin

Adres :

Vestel Bayi Karşısı 1.cadde No 30 Mardin Midyat Mardin » Midyat(Estel)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abidin Savaşcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sabuncuabidin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 715 84 47

Whatsapp 2:

0 (553) 715 84 47

Sabuncu Abidin

5000 Yıllık tarihiyle tarihi Mardin şehrinde hizmet veren Sabuncu Abidin tüm misafirlerini Midyat'a bekliyor..Online sipariş hizmetimiz vardır...

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR