• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Safahat Nargile Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Orhan - Enes Can Bektaş

Kendine ait bir kültüre sahip olan nargile, günümüzde de oldukça tercih edilmektedir. Safahat Nargile Cafe olarak bu kültürün tutkunlarına en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bahreyn, Adalya gibi çeşitlerle birçok tatta nargileyi siz severleriyle buluşturmaktayız. Kafemiz de sadece nargileyle sınırlı kalmayıp yiyecek ve sıcak-soğuk içecek servisi de yamaktayız.

Sevdiklerinizle hoş keyifli zaman geçirebileceğiniz kafemizde dekorasyona oldukça önem vermiş bulunmaktayız. Sohbetleriniz için sıcak aile ortamı yaratmış olmamızın yanında ferah bir mekan olmasına da son derece dikkat ettik. İstanbul yeme içme ve eğlence sektörüne yeni bir tat getiren Safahat Nargile Cafe güler yüzlü ve işini severek yapan personeliyle her zaman ilk tercihiniz olmaya aday niteliktedir.

Zengin menüsü ve uygun fiyatlarıyla hem göze hem cebe hitap eden kafemiz Sancaktepelilerin uğrak noktası olmuştur. Menüsünde kahvaltı tabağı, yumurta ve menemen çeşitleri, ara sıcaklar, tostlar olan kafemiz oldukça iddialı olduğu bu alanda kendini ispatlamıştır. Dünya standartlarında hijyene sahip olan Safahat Nargile Cafe, hizmet prensibini müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur.

Okey, tavla gibi eski kahve oyunlarını modern bir çizgide birleştiren kafemiz sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmeniz için en uygun yerdir. Aile ve arkadaşlarınızla sınırsız eğlencenin tadına varmanız hiç bu kadar kolay olmamıştır. İçerisinde mescidi de bulunan kafemizde gönül rahatlığıyla uzun saatler vakit geçirebilirsiniz. Her şeyi sizin rahatınız için düşünen kafemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR